W ciągu ostatniego roku temat GDPR był popularnym tematem rozmów, artykułów i webinarów. Sama byłam winna, że przyczyniłam się do tego ogólnego zamieszania, publikując na swoim blogu wpis na temat GDPR i komunikacji z pracownikami z całego świata!

Oczywiście jako dostawca usług tłumaczeniowych byliśmy ostatnio dość zajęci tłumaczeniem treści zgodnych z przepisami dla różnych klientów, a także dbaniem o to, abyśmy sami byli zgodni z nowymi przepisami. Współpracuję również z wieloma naszymi klientami z branży e-learningu i z zainteresowaniem przyglądam się zasobom, które stworzyli, aby przekazać informacje na temat GDPR.

Ten wpis nie jest poświęcony tłumaczeniu, ale stanowi okazję do podzielenia się niektórymi zasobami szkoleniowymi dotyczącymi zgodności z GDPR, które opracowali nasi klienci. Są one dostępne w języku angielskim i można się z nich uczyć, ale jeśli potrzebujesz treści GDPR przetłumaczonych na inne rynki, jestem pewien, że możemy Ci pomóc.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że wspieramy dwie najlepsze firmy e-learningowe w branży: Logicearth i Sponge UK. Zobaczcie, co stworzyły, aby szkolenie w zakresie zgodności z GDPR było angażujące, skuteczne... i zabawne!

GDPR - uporządkowane! od Sponge UK

Jednym z najważniejszych "must have" każdego materiału szkoleniowego dotyczącego zgodności jest to, że jest on wciągający. Firma Sponge UK z pewnością to osiągnęła dzięki swojej grze GDPR - Sorted! Jest to wciągające doświadczenie wizualne, z intuicyjną mechaniką gry, która daje pracownikom podstawy wiedzy na temat GDPR, a następnie wzmacnia ją poprzez wiele poziomów i powtórzeń.

Pobierz wersję demonstracyjną gry tutaj.

Interaktywne, animowane szkolenie GDPR od Logicearth

Logicearth ma odświeżające podejście do nauki o GDPR. Stworzyli oni 7 krótkich animowanych tematów z listami kontrolnymi - dzięki temu nikt nie zapomni zasad. W ciągu nieco ponad 20 minut pracownicy będą świadomi swoich obowiązków wynikających z nowych przepisów.

Animacja jest szczególnie skutecznym sposobem angażowania publiczności, a postacie i scenariusze odgrywane w filmach są łatwe do zidentyfikowania.

Pobierz demo kursu tutaj i szansę na wygranie darmowej kopii.

W momencie publikacji tego wpisu na blogu, data GDPR "go live" (25 maja 2018 r.) jest tylko trzy tygodnie. Jeśli jeszcze nie rozpocząłeś procesu szkolenia pracowników w Wielkiej Brytanii - lub w innych krajach - w zakresie ich obowiązków wynikających z GDPR, wciąż jest na to czas. Materiały szkoleniowe dotyczące zgodności z przepisami, takie jak te przedstawione powyżej, są bardzo skuteczne w utrwalaniu kluczowych wiadomości dotyczących GDPR i zapewnianiu, że pracownicy rozumieją, w jaki sposób to rozporządzenie ich dotyczy.