• Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

Udział w targach lub wystawienie się na nich to ważna inwestycja w Twoją firmę. Zbierając setki firm, targi stwarzają fantastyczne możliwości dla nowych i uznanych firm, aby nawiązać nowe kontakty i poszerzyć horyzonty biznesowe zarówno w kraju, jak i za granicą. Biorąc pod uwagę, że 84% uczestników targów ma siłę nabywczą, ważne jest, aby wiedzieć, jakie targi są najlepsze i najbardziej opłacalne dla Twojej firmy. Przeanalizowaliśmy fakty i liczby, aby przedstawić naszą listę "10 najlepszych międzynarodowych imprez targowych". Dzięki reprezentacji wielu kluczowych sektorów przemysłu, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

1. Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej (CES)
CES to światowej sławy targi elektroniki użytkowej, które odbywają się co roku w Las Vegas w USA. Zapewniając zapowiedzi najlepszych nowych produktów i mając ponad 140 000 uczestników, CES ma niesamowicie daleko idący potencjał biznesowy.

2. DreamHack
Odbywający się dwa razy do roku w Jönköping w Szwecji i przyciągający ponad 22 000 odwiedzających, Dreamhack jest największym na świecie festiwalem komputerowym. Dzięki wielkim firmom zapewniającym niesamowite możliwości nawiązywania kontaktów poprzez wykłady i seminaria, Dreamhack jest miejscem, w którym Twoja firma może zaistnieć na mapie komputerowej.

3. Hong Kong Toys & Games Fair (HKTDC)
HKTDC to prawdopodobnie najważniejsze targi dla azjatyckiego rynku zabawek. Witając 2 000 wystawców i ponad 40 000 odwiedzających z całego świata, HKTDC zapewnia Twojej firmie potencjał do nawiązania kluczowych relacji biznesowych z regionem Azji i Pacyfiku.

4. Międzynarodowe Targi Książki w Buenos Aires
Przyciągające 1,2 miliona odwiedzających Międzynarodowe Targi Książki w Buenos Aires są kluczowym ośrodkiem dla branży wydawniczej, odbywającym się co roku w kwietniu w Buenos Aires w Argentynie. Same targi, jak również spotkania i konferencje dają wiele możliwości nawiązywania kontaktów i prowadzenia marketingu, co oznacza, że nie ma lepszego miejsca do promowania swojej działalności.

5. Paryski Salon Samochodowy
Odbywający się co dwa lata w stolicy Francji, Paris Motor Show jest największym na świecie spotkaniem samochodowym. Ten pokaz motoryzacyjny ma potencjał, aby Twoja firma odniosła sukces na całym świecie, zapewniając wystawcom wyjątkową okazję do zaprezentowania swoich najnowszych produktów przed światowymi liderami branży motoryzacyjnej.

6. internationale möbelmesse (imm Cologne)
Każdy, kto jest kimkolwiek w sektorze mebli i dekoracji wnętrz, jedzie na imm Cologne. Mieszcząc ponad 1500 eksponatów, imm przyciąga największych i najbogatszych kupców. Dzięki wykładom, warsztatom i wystawom międzynarodowych projektantów, targi imm oferują ekscytujące, przyszłościowe możliwości biznesowe, dzięki którym Twoja firma pozostanie świeża, istotna i na czasie.

7. Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Maszyn do Materiałów Budowlanych, Maszyn Górniczych, Pojazdów Budowlanych i Urządzeń Budowlanych (bauma Munich).
Największe tego typu targi na świecie, bauma co dwa lata przyciąga ponad 500 000 odwiedzających na swoją ogromną przestrzeń wystawienniczą w Monachium. Bauma w wyjątkowy sposób łączy różnorodne sektory, przyciągając liderów rynku i zachęcając do innowacji mechanicznych. Będąc centrum międzynarodowego handlu, 31. edycja targów w 2016 roku z pewnością zapewni fantastyczne możliwości nawiązywania kontaktów, wystawiania się i nawiązywania globalnych partnerstw biznesowych.

8. Indyjskie Międzynarodowe Targi Handlowe (IITF)
Kamień węgielny dla międzynarodowego handlu w Indiach, IITF jest powszechnie uznawany za wiodące na świecie mega targi. Niewiarygodne 2 miliony odwiedzających IITF mają okazję do nawiązania kontaktów, zakupu i nawiązania transakcji biznesowych z 6.000 wystawcami w ciągu 10 dni. Co ważne, IITF zapewnia możliwości ekspansji biznesowej w Indiach i poza nimi, z namiotem poświęconym co roku produkcji w innym kraju azjatyckim.

9. Cosmoprof Bologna
Na targach Cosmoprof Bologna można zobaczyć wszystkie osoby poruszające się w sektorze kosmetycznym. Odbywające się co roku w Bolonii, we Włoszech, ponad 2000 międzynarodowych wystawców prezentuje różnorodną gamę produktów kosmetycznych. Targi Cosmoprof są uznawane za jedne z najlepszych targów do zawierania umów i zakupów na miejscu, dlatego obecność na nich jest pewną inwestycją dla każdej firmy kosmetycznej.

10. MAGIC
Odbywające się co dwa lata w Las Vegas, USA, targi MAGIC są największym pojedynczym rynkiem dla branży mody na świecie. MAGIC gromadzi dziesięć różnych społeczności handlowych z ponad 5 000 wystawców, aby przynieść najnowsze projekty i trendy dla światowych firm z branży mody. Przynosząc średnio 200 milionów dolarów zamówień dziennie, MAGIC jest bezpiecznym miejscem dla Twojej firmy do wystawiania się i inwestowania.

Jeśli rozważasz udział lub wystawienie się na zagranicznych targach i chciałbyś uzyskać porady dotyczące tłumaczenia i lokalizacji wizytówek lub materiałów marketingowych, skontaktuj się z nami pod adresem info@comtectranslations.com lub zadzwoń pod numer + 44 (0) 1926 335 681. Jesteśmy tutaj, gotowi i czekający, aby pomóc.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn